Klcity High Floor Newduplex 8-10Pax Kuala Lumpur

( ex. Klcity High Floor Duplex 2br )
Kuala Lumpur
Klcity High Floor Newduplex 8-10pax Kuala Lumpur

Klcity High Floor Newduplex 8-10Pax Kuala Lumpur

Jalan Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia Tunjukkan peta
Menawarkan sebuah kolam renang luaran, Klcity High Floor Newduplex 8-10Pax Kuala Lumpur terletak 4 km dari Pusat Perubatan Universiti Kebangsaan Malaysia. Pangsapuri terletak 7 km dari Jalan Petaling.
Hanya 15 minit berjalan kaki dari stesen tiub MRT Taman Mutiara, pangsapuri ini mempunyai akses mudah ke Pasar Taman Cheras. Kafe Simple Break Time Cafe mudah dicapai dari hartanah.
Bilik-bilik dilengkapi dengan meja tulis, ruang duduk dan TV, serta dapur lengkap. Hartanah ini juga mempunyai 2 bilik mandi. Para tetamu boleh menggunakan bidet, tandas berasingan dan tab mandi di pangsapuri ini.
Lapangan terbang terdekat ialah Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah, 35 km dari pangsapuri Klcity High Floor Newduplex 8-10Pax dan stesen bas Cheras iness Centre berjarak 5 minit berjalan kaki. Sauna, barbeku dan taman juga ditawarkan untuk para tamu di pangsapuri Klcity High Floor Newduplex 8-10Pax.
+ Lagi - Kurang
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Mesra kanak-kanak
  • + Lagi

Peta

Tarikan pelancong di

Kuala Lumpur
Lapangan terbang
  • Kuala Lumpur Sultan Abdul Azziz Shah Airport - 33 km
Stesen kereta api
  • Old Kuala Lumpur Railway Station - 7 km

Bilik & Ketersediaan

Sila tunggu, kami sedang menyemak bilik yang tersedia untuk anda.
Kemudahan

Umum

  • Wi-Fi

Makan

  • Cerek elektrik
  • Alat memasak/Dapur

Kemudahan Bilik

  • Kawasan duduk
  • Meja makan
  • Mesin basuh
  • Kelengkapan peribadi percuma
  • TV skrin rata
  • Katil bayi
  • Lantai parket
Ciri-ciri utama
  • Wi-Fi
  • Mesra kanak-kanak

Polisi Hotel

Daftar masuk: dari 15:00 hingga 23:59
Daftar keluar: sehingga 12:00
Masukkan tarikh anda
Masukkan tarikh anda
Sa 4 Jul
Ah 5 Jul
tetamu
Mencari hotel di Kuala Lumpur